67 Verlenging Drieheerenlaan en aanleg gedeelte Wipperplein. 19 JULI 1923. Aan den Raad. Bij ons is ingekomen een adres van den heer N. J. Nijman alhier, waarbij namens de Gebr. van den Putten en de heeren A. van Sambeek en W. Thunnissen, aannemeis eveneens wonende in Heem- stede, verguning wordt verzocht tot het geheel door- trekken en aanleggen vau de Drieheerenlaan tot aan het geprojecteerde Wipperplein en tevens om een gedeelte van dat plein aan te leggen teneinde een voldoenden toegang te hebben van de zijde van de Camplaan en aangrenzende straten. Het bestaande gedeelte Drieheerenlaan is aangelegd vöör de vaststeiling van het Uitbreidingsplan dezer gemeente en wel op eene breedte van 11 M. met een rijstraat van 5 M. en troitoirs van 3 M. De verlengde Drieheerenlaan is echter op het uit- breidingsplan geprojecteerd op een breedte van 16 M. met een rijweg van 7 M. en trottoirs van 4 50 M. Wij achten het voldoende om het verlengde van de Drieheerenlaan voorloopig aan te leggen op eene breedte van 11 M. doch met het oog op de mogelijk- lieid, dat deze weg in de toekomst een verkeersweg kan worden, geven wij in overweging om aan adres- santen en hunne rechtverkrijgenden de verplichting op te leggen, dat binnen 3 maanden na aanschrijving van ons College een strook grond ter breedte vau 2.50 M. aan weerszijden van het thans aan te leggen gedeelte Drieheerenlaan kosteloos en om niet aan de gemeente zal worden overgedragen, zoodat deze Iaan dan de op het uitbreidingsplan aangegeven bieedte van 16 M. zal kunnen veikrijgen. Ook kunnen wij er ons mede vereenigen, om een gedeelte van het Wipperplein aan te leggen. Wij ach- ten het billijk, dat voor rekening van adressanten wordt aangelegd een gedeelte van het plein ter breedte van 12 M. gelegen langs de westzijde van hunneeigen- dommen, terwijl voor rekening der gemeente zal wor- den aangelegd een strook van dit plein eveneens ter

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 21