67 Verlenging Drieheerenlaan en aanleg gedeelte Wipperplein. 19 JULI 1923. 3 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien liet voorstel van Burgemeester en Wethou- ders BESLUIT A. Goed te keuren den aanleg door J. H. H. en P. J. J. van den Putten, A. J. W. van Sambeek en W. Thunnissen, allen aannemers te Heemstêde, (in dit besluit verder aangeduid met „adressanten") van de straat geprojecteerd op de kadastrale perceelen Sectie C nos. 1933 en 2192 in het verlengde van de Drieheerenlaan tot aan het geprojecteerde Wipperplein en wel op eene breedte van 11 M. met een rijstraat van 5 M. en aan weerszijden een trottoir van 3 M. en zulks onder de volgende voorwaarden 1. de toegang naar het Wipperplein zal tot aan de kruin der bestrating van dat plein terzelfde breedte, onder hetzelfde profiel en van dezelfde materialen als de verder te maken straat met aan weerszijden uit- loopende vleugels moeten worden aangelegd, een en ander volgens aanwijzing en ten genoegen van Bur- gemeester en Wethouders, wordende de op of in ge- meentegrond aan te brengen materialen zondereenige vergoeding eigendom der gemeente 2. de kruinshoogte der straat zal ten minste 0.55 M. boven N.A.P. moeten zijn en de toegang naar het Wipperplein zal goed moeten aansluiten aan de kruin der bestrating van het Wipperplein ter plaatsede noodige ophooging zal moeten geschieden met mate- riaal ten genoegen van Burgemeester en Wethouders 3. de straat zal worden aangelegd overeenkomstig de breedte aangegeven op de ingediende teekening 4. de beharding van den rijweg met inbegrip der goten zal geschieden door bestrating op hun kant in zuiver zand met vlamoven-straatklinkers sorteering II of daarmede overeenkomende kwaliteit. Het onderzoek

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 23