67 19 JULI 1923. der straatsteenen zal, indien Burgemeester en Wethou- ders dit onderzoek wenschelijk oordeelen, voor reke- ning van adressanten geschieden door een docr Bur- gemeester en Wethouders aan te wijzen proefstation voor onderzoek van bouwmaterialen. De trottoirs moeten worden belegd met de le. soort basaltine- of quenasttegels. De banden voor de verhoogde voet- paden moeten zijn basaltine banden mode! Gemeente Heemstede. De afscheiding van het verhoogde voet- pad van den tuingrond zal moeten geschieden met eene kantlaag van klinkers op hun einde met de breede vlakken tegen elkaar; 5. de rioleering zal bestaan uit een eivormig ce- inentriool met eene inwendige capaciteit van 0.30 bij 0.45 Meter. Deze rioleering zal waterdicht moeten worden gelegd volgens de nader door Burgemeester en Wethouders te geven voorschriften en ten hunnen genoegen zij zal aan het bestaande gemeenteriool in de Drieheerenlaan moeten worden aangesloten en daarop behoorlijk moeten uitloozen. De op de teekening aangegeven verbindingspuften voor de rioleering zullen groot moeten zijn inwendig 0.55 bij 0.88 Meter en diep 0.68 Meter en gemaakt moeten worden van klinkers in portland-cementspecie met wanden zwaar een steen of 0.22 M. bodem 0.18 Meter of drie platte lagen, zij zullen moeten worden afgedekt met eene gegofen ijzeren plaat lang 1.10 bij 0.76 Meter en dik 0.015 Meter. De vijf in de straat volgens aanwijzing te plaatsen straatkolken met roosters moeten zijn groot 0.33 bij 0.33 Meter en moeten een uitloop hebben van 0.15 Meter, zij moeten voorzien zijn van een stankafsluiter model Heemstede en per stuk wegen 140 K.Gzij moeten met kruikaarden buizen inwendig wijd 0.15 M. aan het hoofdriool worden aangesloten, alle ver- bindingen zullen met portland-cementspecie moeten worden aangesmeerd en bewerkt. Voor afvoer van hemelwater aan de voorgevels der woningen zullen moeten worden gemaakt ten minste om de vier woningen ontvangputjes van klinkers in portland-cementspecie groot inwendig 0.22 bii 0.44 Meter met stankafsluiters, welke putjes met kruikaar- den buizen inwendig wijd 0.12 Meter zullen moeten worden aangesloten in de kruin van het hoofdriool, terwijl de verbindingen met portland cementspecie zullen moeten worden aangesmeerd en bewerkt 6. voordat met de ophooging zal worden aange- vangen moet het terrein voor de straat bestemd, zijn ontdaan ten genoegen van Burgemeester en Wethou- ders van wortels en andere hinderlijke zaken

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 24