67 19 JULI 1923. 5 7. de verlichtirg geschiedt, zoolang de straten niet door de gemeente zijn overgenomen, voor rekening van adressanten 8. van den aanieg der straat zal docr adressanten minstens eene week vooraf schriftelijk moeten kennis worden gegeven aan Burgemeester en Wethouders en voor den daarin genoemden datum zal niet met de werkzaamheden mogen worden begonnen 9. door de gemeente zullen voor rekening van adressanten boomen in de trottoirs worden geplant; 10. alle bovengenoemde werken zullen moeten worden uitgevoerd ten genoegen van Burgemeester en Wethouders aan wie vo raf een monster der te verwerken straatklinkers, basaltine- of quenasttegels, basaltine-banden en desverlangd ook van de riclen en verdere materialen ter keuring moeten worden ge- zonden en die tevens in de gelegenheid moeten wor- den gesteld om alle materialen voor het gebruik op het werk te doen keuren. Afgekeurde materialen moe- ten direct van het werk worden verwijderd. Bij den aanleg van de bestrating, rioleering, op- hooging enz. zal een opzichter van de gemeente wor- den aangesteld om toezicht te houden. Voor elke week of gedeelte van een week toezicht zal docr adressanten een bedrag van f 50.aan de gemeente moeten worden betaald; 11. tot den aanleg der straat mag niet worden overgegaan, alvorens is overgelegd eene op zegel gestelde en door adressanten onderteeken de verklaring: a dat zij deze voorwaarden kennen en dat zij zich daarnaar zullen gedragen b. dat adressanten zich verbinden om binnen eene maand, nadat de straat met béharding, rioleering en andere voorgeschreven werken volgens verklaring van den Gemeente-Opzichter geheel volgens de voorwaar- den in goeden staat is opgeleverd en voltooid aan de gemeente kosteloos en om niet over te dragen het verlengde gedeelte der Drieheerenlaan, hetwelk tot straat is aangelegd, welke overdracht niet alleen den ondergrond omvat maar ook de beharding, rioleering beplanting en alle verdere werken c. dat adressanten bij de overdracht aan de ge- meente zullen betalen een bedrag van f 1.per M2. overgenomen verlengde gedeelte der Drieheerenlaan ter tegemoetkoming in de eerste kosten van onder- houd d. dat adressanten alle kosten op de overdracht vallende voor hunne rekening nemen e. dat adressanten vocr zich en hunne rechtverkrij- genden zich verbinden kosteloos en om niet aan de

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 25