Crediet Jubileumfeesten. 19 JULI 1923. Aan den Raad. In de vorige raadsvergaderingen werd, naar aanlei- ding van een voorste! van den heer Vring, door ons toegezegd een voorstel te zullen indienen om een be- drag beschikbaar te stellen aan de verschillende arm- besturen in deze Gemeente voor het doen van een extra uitkeering aan de armen ter gelegenlieid van de jufcileumfeesten. Wij hebben aan het Burgerüjk Arm- bestuur verzocht een plan te ontwerpen voor eene algemeene regeling dezer extra uitkeering en het is ons bekend, dat dit gaarne wil medewerken om het voorstel zoo goed mogelijk aan het doel te doen be- antwoorden. Ue kosten worden door ons geraamd op het in de vorige vergadering genoemd bedrag van f 1000.—. Mocht de Raad zich met dit voorstel vereenigen, dan meenen wij uit een oogpunt van bezuiniging te moeten afstappen van ons oorspronkelijk denkbeeld om U voor te stellen bij die gelegenheid overtegaan tot eene illuminatie van het Raadhuis, waarbij wij de installatie zoo wenschen te maken, dat deze ook bij latere feestelijke gelegenheden dienst zou kunnen doen. De kosten van een dergelijke installatie worden door den Directeur der üas-, Duinwater- en Electriciteits- bedrijven geraamd op f 1500. Wel zouden wij ter gelegenheid van de jubileum- feesten nog een volksconcert willen laten geven op een nader door ons aan te wijzen plaats in het noor- den der Gemeente. De Haarlemsche Orkest Vereeni- ging is bereid een concert te geven voor f 250.— waarbij dan nog komen de kosten van vervoer, op- slaan en afbreken der muziektent, welke ongeveer f 70.zullen bedragen. Omreden uit deze feesten al- licht nog eenige kleinere uitgaven voor de Gemeente zullen voortvloeien, stellen wij U voor in totaal een crediet beschikbaar te stellen van f 1500. Heemstede, 5 Juli 1923. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, j. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, (O A. A. SWOLFS,

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 39