95 Aanleg wegen en verliehting op Zuiderhout. 25 OCTOBER 1923 Aan den Raad. Bij raadsbesluit van 19 Juli j.l. no. 66, zijn wij ge- machtigd om met het Bestuur der Exploitatie Maat- schappij van Onroerende Goederen „Zuiderhout" alhier, eene nadere regeling te treffen in verband met den aanleg van wegen en de verlichting op Zuiderhout. Ingevolge nader overleg is de Maatschappij bereid reeds direct over te gaan tot aanleg van het gedeelte Willem de Zwijgerlaan tusschen Crayenesterlaan en Crayenestervaart, bedoeld sub B van genoemd besluit. Nuzou zij, om dit gedeelte weg tegelijk met de Craye- nesterlaan en de Zonnekade, bedoeld sub A van het Raadsbesluit, aan de gemeente te kunnen overdragen en tevens in verband met de moeilijkheden om tijdig de benoodigde straatkolken te verkrijgen, den datum van 1 November 19J3 wenschen gewijzigd te zien in 1 Februari 1924. Wij kunnen ons met dit veizoek vereenigen en stellen U voor het gevraagde uitstel te verleenen. Nog kunnen wij mededeelen, dat nu ook deaanleg van genoemd gedeelte Willem de Zwijgerlaan vast- staat, zoo spoedig mogelijk zal worden overgegaan tot uitvoering van het raadsbesluit van 22 Februari 1923, no. 10, tot het maken van een hulpbrug over de Crayenestervaart ter verbinding van Park Zuider- hout met Park Bronstee. Naar aanleiding van het bovenstaande stellen wij U voor het raadsbesluit van 19 Juli 1923, no. 66, in te trekken en weder gewijzigd vast te stellen. Fleemstede, 22 October 1923. Burgemeester en Wethouders van Fleemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 19