95 25 OCTOBER 1923 Aanleg wegen en verliehting op Zuiderhout. De Raad der gemeente Heemstede; Gelet op het adres, dd. October 1923, van het Bestuur der Exploitatie Maatschappij van Onroerende Goederen „Zuiderhout" gevestigd te Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders BESLUIT: 1. In te trekken zijn besluit van 19 Juli 1923, no. 66. 2. Burgemi ester en Wethouders te machtigen A. Om in het bouwplan Zuiderhout voor rekening der gemeente langs de Crayenesterlaan en de Zonnekade voor eene behoorlijke verlichting zorg te dragen, onder voorwaai de, dat daartoe eerst mag worden overgegaan, als door de Exploitatie Maatschappij van Onroerende Goederen „Zuiderhout" gevestigd te Heemstede, eene verklaring is gegeven, waarbij genoemde Maatschappij zich verbindt te zullen zorg dragen, dat genoemde iwee straten, welke door de gemeente zullen worden verlicht, in orde zullen zijn gemaakt overeenkomstig de bepalingen van het raadsbesluit van 22 Augustus 1911, gewijzigd bij raadsbesluit van 28 Augustus 1912, v°or 1 Februari 1924 zoodat de overdracht aan de gemeente ook voor dien datum zal kunnen plaats hebben en waarbij tevens wordt verklaard, dat zij, wanneer de overdracht van genoemde twee straten,' omdat deze niet tijdig overeenkomstig die bepalingen in orde zijn gemaakt, niet voor dien datum heeft kun- nen plaats hebben, aan de gemeente voor elken dag of gedeelte van een dag daarna een boete verschul- digd is van twee gulden tot den datum, waarop de overdracht heeft plaafs gehad, zullende de boete tege- lijk met de overdracht moeten betaald worden. B. Om met genoemde Maatschappij eene regeling te treffen, waarbij deze zich verbindt zorg te dragen, dat het gedeelte van de Willem de Zwijgerlaan gele- gen tusschen Crayenesterlaan en Crayenestervaart in

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 20