92 Afwijking bebouwing Crayenestersingel. 25 OCTOBER 1923, De Voorzitter De Raad der Gemeente Heemstede Gezien een verzoek van de Gebr. J. en H. van der Pol, aannemers alhier, om afwijking van de rooilijn voor een te bouwen dubbel woonhuis aan de Crayenestersingel Overwegende, dat in het met den heer J. van der Pol gesloten voorloopig koopcontract, dd. 30 Augus- tus j.l., waarop betrekking heeft het raadsbesluit van 4 September j.l., no 81, is bepaald, dat voor de wo- ningen, gerekend van uit den erker of een ander meest vooruitspringend gedeelte, een voortuin moet worden aangebracht, van minstens vier meter diepte en dat door adressanten wordt gevraagd deze te brengen op 2.65 M. dat de afstand van een reeds gebouwde woning aan het begin van den Crayenestersingel tot dien weg ook 2.65 M. bedraagt en bij handhaving van ge- noemde voorwaarden van het voorloopig koopcontract een ongelijkmatige bebouwing zou ontstaan dat door den Architect Jos. Th. J. Cuypers is ver- klaard, dat het uit een oogpunt van welstand aanbe- veling verdient de gevraagde afwijking te verleenen, omdat aan dezen gebogen weg even diepe voortuin- tjes en eene evenwijdige daklijn zullen bijdragen tot een rustig aanzien van het geheel Gehoord het voorstei van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT onder nader door Burgemeester en Wethouders te stellen voorwaarden lo. aan de Gebr. J. en H. van der Pol voornoemd de gevraagde afwijking te verleenen 2o. goed te vinden, dat in voorwaarde 4 van bovengenoemd voorloopig koopcontract wordt gele- zen „twee meter vijf en zestig centimeter" in plaats van „vier meter". Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 25 October 1923. De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 9