Verkoop van terreinen op „Valkenburg". 15 NOVEMBER 1923 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders met de adviezen der Commissie voor het Grond- bedrijf BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen a. voor de gemeente te verkoopen aan A Stevens te Heemstede voor zich of zijn uader te noemen last- gever, 4 perceelen bouwterrein, te zamen groot plm. 916 M2. en gelegen aan de noordzijde der Bosboom Toussaintstraat, tegenover de speelplaats der Bijzondere Protesfantsche School, kadastraal bekend Sectie B no. 3750 ged. voor een prijs van f6300,—een en ander op den grondslag van de bepalingen en voorwaarden genoemd in de hierop betrekking hebbende voorloo- pige koopakte b. voor de gemeente te verkoopen aan B. Steen- weg Jr. te Amsterdam, voor zich of zijn nader te noemen lastgever, een strook grond, groot plm. 120 M2., gelegen bij de Valkenburgerstraat, ean de noord- zijde van de eigendommen van B. Steenweg Jr. te Amsterdam en h. de Lange te Haarlem, kadasîraal be- kend Sectie B no. 3985 ged. voor een prijs van f 11 per M2, een en ander op den grondslag van de be- palingen en voorwaarden genoemd in de hierop be- trekking hebbende voorloopige koopakte c. op den onder b bedoelden koopprijs in minde- ring te brengen den prijs van 15 M.\ grond fll per M2 of totaal f 165.omdat bij de uitzetting van het bij voorloopige akte van 4 April 1923 aan B. Steenweg Jr. verkochte bouwterrein aan de Valken- burgerstraat, ter verkrijging van een meer regelmatige grens van den overblijvenden eigendom der gemeente op Valkenburg, is afgehouden een strook grond van 15 M2 grootte, welke strook bij de notarieele akte van transport niet werd overgedragen, doch waarvocr de koopsom niet werd verlaagd. d. om in de kadastrale aanduiding van de ver- kochte perceelen en om in de redactie van de bepa- lingen en voorwaarden, waaronder deze verkoopen zijn geschied, zoodanige wijzigingen en aanvuüingen aan te brengen als zij, na advies der Commissie voor het Grondbedrijf, noodig zullen oordeelen of wel door Gedeputeerde Staten wenschelijk worden geacht. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 15 November 1923. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 22