104 Bebouwing van voor weg bestemden grond. 15 NOVEMBER 1923 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het verzoek van de Directie der Electrische Spoorweg Maatschappij, gevestigd te Haarlem, waarbij vergunning wordt verzocht tot het bouwen van eene wagenloods op het perceel, kadastraal bekend ge- meente Heemstede, Sectie B no. 36, waardoor zou worden ingenomen eene ruimte, die blijkens het Uit- breidingsplan voor weg bestemd is; Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT: Burgemeester en Wethouders te machtigen aan adressante, behoudens rechten van derden, vergunning te verleenen, tot het bouwen van een wagenloods op een gedeelte van het perceel Sectie B no. 36 waardoor eene ruimte zal worden ingenomen bestemd voor den bij het Uitbreidingsplan ontworpen weg no. 169 mits tevoren door hen met adressante bij notarieele akte eene overeenkomst is aangegaan met de volgende voorwaarden lo. dat zoodra door den Raad der Gemeente het besluit is genomen om over vorenbedoeld perceel aan te Ieggen of te laten aanleggen en voor het open- baar verkeer open te stellen of te laten openstellen den op het plan van Uitbreiding geprojecteerden weg no. 169, adressante verplicht zal zijn de door of na- mens haar op gemeld perceel krachtens bedoelde ver- gunning gebouwde wagenloods op hare kosten weg te ruimen voor zoover die wagenloods beslaat ruimte voor gemelden weg benoodigd en zulks binnen zes maanden na daartoe gedane aanzegging door of van- wege het Gemeentebestuur van Heemstede, zullende,

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 25