97 Regeling betreffende Gym- nasiaal of Middelbaar of daarmede gelijk te stellen Onderwijs. 15 NOVEMBER 1923 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders, dd. 22 October 1923 BESLUIT A. Burgemeester en Wethouders te machtigen om voor de Heemsteedsche leerlingen over het cursusjaar 1922/1923 aan de Gemeente Haarlem uit te keeren een bedrag van f 2000.— als bijdrage in de netto kosten van het onderwijs aan de aldaar gevestigde Hoogere Handelsschool met 2-jarigen cursus en de Meisjesschool voor Middelbaar Onderwijs met 5 jarigen cursus B. Burgemeester en Wethouders te machtigen met het Gemeentebestuur van Haarlem eene overeenkomst aan te gaan, betreffende de toelating van kinderen uit de gemeente Heemstede op de a. aan de Hoogere Burgerschool met 3-jarigen cursus verbonden Hoogere Handeisschool met 2-jari- gen cursus, en b. Meisjesschool voor Middeibaar Onderwijs met 5-jarigen curcus, beide te Haarlem. en zulks op de volgende voorwaarden 1. Kinderen en jongelieden, die werkelijke woon- plaats hebben in de gemeente Heemstede worden, hetzij als Ieerling, hetzij als toehoorder, op vorenge- noemde scholen toegelaten order geiijke voorwaarden als vastgesteld zijn of zullen worden door den Raad der Gemeeente Haarlem voor de aldaar woonachtige kerlingen dier scholen, ook ten aanzien van het ver- schuldigde schoolgeld, nrits worde voldaan aan het bepaalde sub 2 hierna 2. De gemeente Heemstede verbindt zich tot be- taling aan de gemeente Haarlem van eene bijdrage

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 5