111 5e. Wijziging Algemeene Politieverordening. L f 20 DECEMBER 1923 De Raad der Gemeente Heemstede Overwegende, dat het gewenscht is, maatregelen te treffen met betrekking tot den verkoop van melk op Zondag Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT: De Algemeene Politieverordening dezer Gemeente als volgt te wijzigen Hoofdstuk V „Öpenbare Gezondheid" wordt aan- gevuld met een nieuwe afdeeling luidende Afdeeling V. Verkoop van melk op Zondag. Art. 65a. Het is verboden een winkel, waar melk en melk- producten worden verkocht, des Zondags voor het publiek geopend te hebben na des middags 12 uur. Dit verbod is niet van toepassing, voor zoover aldaar verkocht wordt uitsluitend voor gebruik ter plaatse van verkoop. Art. 65b. Het is verboden des Zondagsmiddags na 12 uur melk of melkproducten, op of aan den openbaren weg te venten of aan de woningen der verbruikers af te leveren. Deze bepaling is niet van toepassing voor zoover het betreft levering aan ziekenhuizen, gestichten, bak- kerijen, hotels, café's, restaurants en lunchrooms. Art. 65c. Ingeval van onvoldoenden melkaanvoer op Zaterdag, ontstaan door het geheel of gedeeltelijk stilliggen van het melkvervoer tengevolge van grooten sneeuwval, strenge vorst, zwaren storm of andere buitengewone niet te voorziene omstandigheden, zijn Burgemeester en Wethouders bevoegd bij openbare kennisgeving ontheffing te verleenen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 20 December 1923. De Secretaris, D&^yoorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 21