4 Verbouw vroeger Postkan- toor tot Politiebureau. 24 JANUARI1924 Teneinde te kunnen voorzien in de behoefte aan een betere huisvesting voor de politie werd in Uwe Vergadering van 16 Augustus j.l. besloten aan het vroeger Postkantoor de bestemming te geven van Politiebureau. Het was de bedoeling in dat bureau een lokaliteit beschikbaar te stellen voor verschillende doeleinden, niet verband houdende met de politie, zooals voor vergaderingen van het Burgerlijk Ärmbe- stuur, zittingen van den Rijksontvanger, enz. waardoor het Raadhuis, waar deze aangelegenheden thans plaats hebben, wordt ontlast. De in het Raadhuis vrij ko- mende ruimte is noodig voor uitbreiding van de Gemeente-Secretarie, terwijl tevens kan worden voor- zien in de reeds lang gevoelde behoefte aan een wachtkamer voor het publiek. Gevolg gevende aan Uw uitnoodiging om plannen in dien geest te oritwerpen, hebben wij den Gemeente- Opzichter opdracht gegeven een plan te maken met raming van kosten. Over het ontwerp van dit plan is het oordeel gevraagd van het Hoofd der Politie. Met diens opmerkingen is bij het uitwerken van het plan rekening gehouden, voorzoover dit in verband met den aard en de ligging van het bestaand gebouw mogelijk is. Ook is nog het advies gevraagd van de Commissie voor Openbare Werken, welk advies voor U ter inzage ligt. Wat overigens de indeeling van het gebouw betreft, meenen wij U te kunnen verwijzen naar het plan met raming van kosten, bedragende met inbegrip van centrale verwarming, meubilair en toezicht op den verbouw, rond f 20.000. In verband met het bovenstaande stellen wij U voor ons he benoodigde crediet te verleenen om tot dezen verbouw over te gaan. Heemstede, 17 Januari 1924. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, A. VAN DE POLL, L.B. De Secretaris, A. A. SWOLLS. Aan den Riad.

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 5