17 3 een en ander is op afzonderlijken staat nader aan- gegeven. De gemeente is bevoegd telken jare een grooter bedrag af te Iossen, echter niet gedurende de eerste vijf jaren na het sluiten der geldleening. Ingeval na dien termijn tot vervroegde aflossing der leening geheel of gedeeltelijk wordt overgaan, moet daarvan minstens drie maanden te voren worden ken- nis gegeven in een der te Amsterdam verschijnende financiëele bladen. De sommen welke boven de genoemde aflossings- bedragen worden terugbetaald, zullen worden afge- schreven van de laatste termijnen der periodieke af- lossingen 3e. de betaling der rente zal jaarlijks plaats hebben OP nader door Burgemeester en Wethouders in over- leg met de Rijkspostspaarbank vast te stellen datum of data, berekend naar een rentevoet van 6 per jaar, telkens over de op die vervaldagen verschuldigde hoofdsom 4e. de gemeente verbindt zich jegens de Rijkspost- spaarbank om voor het bedrag der leening obligatiën te verstrekken in bedragen van 1000,— of /500.—, voorzien van een effectenzegel, met halfjaarlijksche coupons. De kosten van het effectenzegel komen voor rekening van de gemeente; 5e. de obligatiën zullen een doorloopend volgnum- mer dragen, terwijl de aflossing bij uitloting der nummers zal plaats hebben in het openbaar, ten minste twee maanden vöör het tijdstip der aflos'sing; 6e. de losbare obligatiën en coupons zullen, behalve bij den gemeente-ontvanger, betaalbaar worden gesteld bij een door Burgemeester en Wethouders in overleg met de Rijkspostspaarbank aan te wijzen instelling te Amsterdam

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 21