11 6e. Wijziging Gasverordening. i 21 FEBRUARI 1924 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders met het advies der Commissie voor de Bedrijven BESLUIT Artikel 29b van de verordening regelende de voor- waarden voor de levering van Gas over den gewonen meter en over den muntrneter, dd. 1 September 1908, laatstelijk gewijzigd bij raadsbesluit van 16 Augustus 1923, no. 71, te wijzigen en te lezen als volgt Art. 29b. Het is verboden in den muntmeter andere voor- werpen te werpen dan de daartoe bestemde muntgas- penningen der Gemeente Heemstede. lndien bij de opneming van den muntmeter blijkt, dat daarin andere voorwerpen zijn geworpen dan de muntgaspenningen der Gemeente Heemstede, zal de verbruiker, onverminderd de verplichting tot aanzui- vering van den prijs van de verbruikte hoeveelheid gas, eene boete verschuldigd zijn van 5 cent voor elk voorwerp, dat in strijd met dit artikel in den munt- meterbak wordt aangetroffen, met verbeurdverklaring van de voorwerpen, waarmede de overtreding is ge- pleegd. De Directie is bevoegd zonder voorafgaande waar- schuwing den toevoer van gas te doen verbreken in- dien de verschuldigde boete niet binnen een door haar te bepalen termijn wordt voldaan. Bovenstaand artikel treedt voor iederen verbruiker in werking op het tijdstip, waarop na 29 Februari 1924 de eerste maandelijksche opneming van de meter- aanwijzing heeft plaats gehad. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 21 Februari 1924. De Secretaris, De Voorzitter, ■i

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 6