24 Bebouwing Jan Miense Molenaerplein. 20 MAART 1924 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien een verzoek van den Directeur van de N.V. „Leeuw en Hooft", My. tot Exploitatie van Onroerende Goederen, alhier, dd. 4 Maart 1924, om toestemming te willen verleenen tot het bouwen van drie huizen onder één kap op een perceel grond aan het Jan Miense Molenaerplein op den hoek van de Lucas van Leijdenlaan en de Pieter Aertszlaan Overwegende, dat in het koopcontract van 30 No- vember 1917, ter uitvoering van het raadsbesluit van 4 September 1917, onder meer is bepaald, dat op het terrein in groene kleur aangegeven op de bij dat con- tract behoorende kaart, waarvan het door adressant genoemde perceel een onderdeel vormt, hoogstens twee villa's aaneengebouwd mogen worden dat volgens mededeeling van den heer Ir. Jos. Th.J. Cuypers dôor de stichting van één gebouw met een frontbreedte van ongeveer 22 M. eene goede afsluiting van het plein op dit hoekperceel zal worden verkre- gen, terwijl voor de veiligheid van het verkeer vol- doende uitzicht wordt verkregen door te bouwen op een afstand van 4 M. van het plein en 5 M. van de Lucas van Leijdenlaan Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT. onder door Burgemeester en Wethouders nader te stellen voorwaarden aan den Directeur van de N.V. „Leeuw en Hooft" voornoemd de gevraagde toestem- ming te verleenen, mits gebouwd wordt ter plaatse als op de situatieteekening is aangegeven. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 20 Maart 1924 De Secretaris, De Voorzitter

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 11