26 Heffîng leges aan het bureau van den Burgerlijken Stand. 20 MAART 1924 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT: Vast te stellen de navolgende Verordening op de heffing van leges aan het Bureau van den Burgerlijken Stand te Heemstede. Artikel 1. Er worden aan het Bureau van den Burgerlijken Stand der Gemeente Heemstede ten behoeve der ge- meente leges geheven volgens onderstaand tarief: Voor kosten van huwelijksvoltrekking op anderen tijd en op andere wijze dan ingevolge artikel 4 der wet van 23 April 1879 (Staatsblad no. 72) voor kos telooze huwelijksvoltrekking is bepaald a. Op Dinsdag, eerste klas f 60. Op Donderdag, tweede klas f 40,— Op Maandag, derde klas zonder looper f20.— Op Zaterdag, vierde klas zonder looper f 10. Voor het gebruik van den looper wordt voor de derde en vierde klas f 5.— in rekening gebracht. b. Op Zondag en daarmede gelijk gestelde dagen, bepaald in artikel 149 der Gemeentewet f 85. c. Voor het voltrekken van een huwelijk buiten de uren waarop het Bureau van den Burgerlijken Stana op werkdagen voor het publiek geopend is, boven het bedrag onder a voor elke klas genoemd f 15. d. Voor het voltrekken van een huwelijk buiten het Raadhuis indien van het onvermogen van partijen niet gebleken is f 25. Artikel 2. Deze verordening treedt in werking veertien dagen na het tijdstip, waarop de Koninklijke goedkeuring daarvan bij het Gemeentebestuur is bekend geworden. Alsdan vervalt de in deze gemeente bestaande vei- ordening op de heffing van leges aan het Bureau van den Burgerlijken Stand in Heemstede, vastgesteld den 6 October 19J5. De invordeîting geschiedt overeenkomstig de be- staande verordening van 7 Mei 1907. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 20 Maart 1924. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 16