23 6e. Wijziging Algemeene Politieverordening. 20 MAART 1924 De Raad der Gemeente Heemstede Overwegende, dat het gewenscht is in de algemeene politieverordening dezer gemeente eene verbodsbepa- ling op te nemen omtrent het gebruiken van sloot- water en ander onzuiver water bij het winnen, berei- den en bewaren van voedingsmiddelen en voor het reinigen van vaatwerk en gereedschappen, bestemd om daarbij te worden gebezigd Gezien de circulaire van Gedeputeerde Staten van Noordholland, dd. 13 Februari j.l., no. 17, waarin onder meer wordt aangedrongen op de vaststelling van eene zoodanige verbodsbepaling Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders De Algemeene Politieverordening dezer Gemeente als volgt te wijzigen Na artikel 61 wordt opgenomen een nieuw artikel luidende Voor zoover door de Kroon ten aanzien van alle of bepaalde waren geen eischen zijn gesteld op grond van art. 15, le. lid sub b, der Warenwet 1919, Stbl. no. 581, is het verboden vaart- of slootwater of in het algemeen water, dat door Burgemeester en Wet- houders onzuiver of besmet is verklaard, te gebruiken bij het winnen, bereiden of bewaren van voedings- middelen en voor het reinigen van vaatwerk en ge- reedschappen, bestemd om daarbij te worden gebruik:. Overtreding van dit verbod wordt gestraft met hecii tenis van ten hoogste zes dagen of geldboete van ten hoogste vijf en twintig gulden. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 20 Maart 1924 BESLUIT Art. 61 bis. Plp Qprrpfaric Pïp \/r*nrviffpr

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 9