35 Jaarwedde-regeling bode- eoncierge Raadhuis. 15 APRIL 1924 Aan den Raad. Bij ons is ingekomen een verzoek van W. Schot- vanger, om Irem ingaande 1 Augustus 1Q24 eervol ontslag te verleenen uit zijne betrekking an gemeente- bode, tevens concierge va:i het Raadhuis. zulks om gezondheidsredenen. Dit verzoek is door ons reeds ingewilligd. Alvorens te voorzien in deze betrekking is door ons overwogen, in hoeverre wijziging gewenscht is van de thans geldende jaarweddeverordening. Het wil ons voorkomen, dat het salaris, zooals dat laatstelijk werd geregeld ook in verband met de po- sitie van Schotvanger als oud-veldwachter dezer ge- meente, bij raadsbesiuit van 9 September 1920, no. 78 op f 2400,—f 3000.—voor den nieuwen titularis kan worden teruggebracht op f 22o0.— f 2500.terwijl het aantal verhoogingen zou kunnen worden bepaald op 6, elk van f 50.te verleenen telkens na 1 jaar dienst. Bij dat salaris is er dan op gerekend, dat de bode-concierge voor eigen rekening moet zorgen voor alle noodige hulp voor het schoonhouden van het gebouw. Wij achten het tevens gewenscht, dat eene regeling wordt getroffen inzake het gebruik van een rijwiel door den bode. Evenals dit voor andere in dienstder gemeente werkzame ambtenaren reeds geschiedt, zou- den wij aan den nieuwen bode jaarlijks een door ons te bepalen vergoeding willen uitkeeren, waartegenover hij dan verplicht is zelf te zorgen voor een goed bruikbaar rijwiel, terwijl ook het onderhoud daarvan voor zijne rekening komt. Naar aanleiding van het bovenstaande hebben wij de eer U voor te stellen, onder intrekking der thans geldende jaarwedderegeling en instructie, eene nieuwe jaarwedderegeling vast te stellen, waarvan het ontwerp hierbij gaat. Eene gewijzigde instructie zal dan door or.s College worden vastgesteld. Heemstede, 10 April 1924. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, A. VAN DE POLL, L.B. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 9