45 22 MEI 1924 A. Het Kader, waartoe behooren Een Opperbrandmeester, Drie Brandmeesters. B. Het personeel, waartoe behooren Een vaste chauffeur, Twintig spuitgasten, waaronder twee reserve- chauffeurs. 2. Aan het kader wordt toegevoegd een Secretaris, wiens instructie door Burgemeester en Wethouders wordt vastgesteld. Artikel 4. 1. De Opperbrandmeester en de Brandmeesters worden benoema, geschorst en ontslagen door Bur- gemeester en Wethouders. 2. Ter benoeming van Brandmeesters ontvangen Burgemeester en Wethouders binnen één maand na het ontstaan der vacature eene aanbeveling van twee personen, die door den Opperbrandmeester in overleg met het Kader wordt opgemaakt 3. De chauffeur en de spuitgasten worden be- noemd, geschorst en ontslagen door Burgemeester en Wethouders op aanbeveling van het Kader. 4. Inge /al voor blussching van brand meer per- soneel moet werkzaam zijn dan het aanwezige aan- gestelde personeel, wordt dit meerdere personeel daar- toe door het Kader aangenomen tegen een uurloon als in art. 14 vermeld, terwijl voor het geval, dat voor blussching nog geen Kader aanwezig mocht zijn, ieder die aan de blussching of het reddingswerk bij brand deelneemt, geacht wordt op die voorwaarden in dienst te zijn aangenomen, totdat een of meer Kaderleden aanwezig zijn en alsdan door hem of hen over verdere hulpverleening onmiddellijk eene beslissing wordt ge- nomen. 5. De Brandmeesters worden met ingang van 1 (anuari van het jaar volgende op dat, waarin zij den leeftijd van 55 jaar hebben bereikt, door Burgemeester en Wethouders ontslagen. De spuitgasten worden, met ingang van 1 Ja- nuari van het jaar volgende op dat, waarin zij den leeftijd van 50 jaar hebben bereikt, onlslagen. 7. Bij vertrek uit de gemeente worden de Brand- meesters en de spuitgasten onmiddellijk door Burge-

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 18