47 22 MEI 1924 Bij ontslag wordt de belooning betaald tot den dag waarop het ontslag ingaatbij overlijden tot en met den dag van het overlijden. Bij overlijden wordt aan de nagelaten betrekkingen, indien de overledene gehuwd was of een of meer minderjarige wettige kinderen nalaat, eene toelage ver- leend gelijk aan de belooning van den overledene, berekend over de drie maanden onmiddellijk aan het overlijden voorafgaande. Artikel 27. De schoolartsen oefenen hun dienst uit, ieder op de hem door Burgemeester en Wethouders aangewezen scholen. Zij zijn verplicht elkander bij verlof, ziekte of ont- stentenis te vervangen. Artikel 28. Ter bevordering van de juiste en eenvormige uit- voering van hunne taak vergaderen de schoolartsen zoo dikwijls het hun wenschelijk voorkomt, doch ten minste tweemaal per jaar. De oudste in jaren van de schoolartsen is aange- wezen voor het uitschrijven van de vergaderingen en heeft daarin de leiding. Artikel 29. De schoolartsen brengen jaarlijks vöör 1 Maart over het afgeloopen jaar elk een verslag van hunne verrichtin- gen en bevindingen uitaan Burgemeesteren Wethouders. Artikel 30. De belooning van de schoolartsen wordt bij afzon- derlijk besluit geregeld. Artikel 31. Deze verordening treedt in werking den 1 Septem- ber 1924. De schoolartsen aanvaarden hunne functie niet dan na aan Burgemeester en Wethouders te hebben inge- zonden eene schriftelijke verklaring, dat zij de bepa- lingen dezer verordening, ieder voor zooveel hem (haar) aangaat, aanvaarden. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 22 Mei 1924. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 34