Aankoop grond met opstallen aan den Leidschevaartweg en tuingrond aan en nabij de Zandvoortschelaan. 22 MEI 1924 Aan den Raad. Wij hebben de eer U mede te deelen, dat de heer J. van Keulen, te Aerdenhout, als gemachtigde van den heer Jhr. Mr. P. Teding van Berkhout te Heem- stede, bereid is aan de gemeente te verkoopen een perceel fuingrond, groot plm. 29 A. 10 c.A., met daarop staande 4 arbeiderswoningen en schuur, gele- gen aan den Leidschevaartweg, voor een som van f 15.500,— Voorts is de heer F. van Keizerswaard te Haarlem genegen aan de gemeente te verkoopen een perceel bouwland, groot p!m. 33 A. 61 c.A., gelegen aan en nabij de Zandvoorischelaan, voor een prijs van f 7000.— Het verkrijgen van den eigendom van eerstbedoeld terrein, ter lengte van ongeveer 170 Meter langs den Leidschevaartweg is gewenscht in verband met de gemeentelijke losplaatsen aldaar, terwijl het bezit van laaistgenoemd terrein eene goede expioitatie van de aangrenzende, reeds aan de gemeente in eigendom toebehoorende perceelen, zal bevorderen. Daar wij de na verschillende onderhandelingen ten slotte gevraagde koopsommen niet onbillijk achten en ook de Commissie voor het Grondbedrijf er zich mede vereenigen kan, hebben wij met bovengenoemde heeren voorloopige koopakten afgesloten, welke voor U ten Raadhuize ter inzage liggen. Indien Uwe vergadering met deze aankoopen kan accoord gaan, verzoeken wij U bijgevoegd ontwerp- besluit vast te stellen. Heemstede, 24 April 1924. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, Dr. DROOG, L.B. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 3