41 Verkoop van terrein op „Valkenburg", „Koediefslaan" en „Insulinde". 22 MEI 1924 Aan den Raad. Wij hebberi de eer U mede te deelen 1. dat de heer J Baretta, architect te Woerden, na- mens den heer D. van der Lee te Delft, wenscht te koopen een perceel bouwterrein, groot plm. 250 M2 gelegen aan de noordzijde van de Herfstlaan 2. dat de heer H. Brouwer, te Heemstede, béreid is te koopen een perceel bouwterrein, ter geraamde grootte van 840 M2., gelegen aan de zuidzijde der Camplaan en ter breedte van 29 M. langs die laan 3. dat de heer N. J. Nijman, architect te Heemstedê genegen is te koopen een perceel bouwterrein, groot' plm. 560 M2., gelegen aan de zuidzijde der Lanck- hcrstlaan en ter breedte van 20 M. langs die laan en 4. dat de Woningbouwvereeniging „de Haemstede" wenscht over te nemen plm 3300 M2 bouwterrein gelegen op „Insulinde voor den bouw van arbeiders- woningen. De heeren J. Baretta en H. Brouwer en de Wcning- bouwvereeniging „de Haemstede" voornoemd hebben zich na onderhandelingen bereid verklaard te betalen een prijs van respectievelijk f 9.50, f 10.75 en f6 Per M2, terwijl de iieer Nijman bereid is te betaien eene koopsom van f 7000,— De Commissie voor het Grondbedrijf kan zich met deze prijzen vereenigen en waar ook ons College daarmede accoord kan gaan, hebben wij met de hee- ren J Baretta, H. Brouwer en N. J. Nijman, voorloo- pige koopakten afgesloten, welke voor U ten Raadhuize ter inzage liggen. Voor den bouw van arbeiderswoningen op het ter- rein van „Insulinde" heeft de Gemeente reeds bij raadsbesluit van 25 October 1923, no. 94, een voor- schot toegestaan, waaruit het terrein zal betaald worden Indien Uwe vergadering met deze verkoopen accoord kan gaan, verzoeken wij U bijgevoegd ontwerp-besluit vast te stellen. Heemstede, 15 Mei 1924. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 5