41 Verkoop van terrein op „Valkenburg", „Koediefslaan" en „Insulinde 22 MEI 1924 u De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen a. voor de gemeente te verkoopen aan lo. J. Baretta architect te Woerden, als gemachtigde van den heer D. van der Lee te Delft, één perceel bouwterrein, groot plm. 250 M2. en gelegen aan de noordzijde van de Herfstlaan, kadastraal bekend Ge- meente Heemstede Sectie B no. 4063 ged tegen een prijs van f 9.50 per M2, een en ander op den grondslag van de bepalingen en voorwaarden genoemd in de hierop betrekking hebbende voorloopige koopakte 2o. H. Brouwer, te Heemstede, bouwterrein, ter geraamde grootte van 840 M2. gelegen aau de zuid- zijde van de Camplaan en ter breedte van 29 M. Iangs die laan, kadastraal bekend gemeente Heemstede, Sectie B nos. 4169, 1335, 1336, 4171 (ged.) tegen den prijs van f 10.75 per M2, een en ander op den grond- slag van de bepalingen en voorwaarden genoemd in de hierop betrekking hebbende voorloopige koopakte 3o. N, J. Nijman, architect te Heemstede, één per- ceel bouwterrein, groot plm 560 M gelegen aan de zuidzijde der Lanckhorstlaan en ter breedte van 20 M. langs die laan, kadastraal bekend gemeente Heernstede Sectie A no. 4251 (ged.) voor de koopsom van f 7000. een en ander op den grondslag van de bepalingen en voorwaarden genoemd in de hierop betrekking heb- bende voorloopige koopakteen 4o. de Woningbouwvereeniging „de Haemstede" te Heemstede, voor den bouw van arbeiderswoningen plm. 3300 M2 bouwterrein gelegen op „Insulinde" kadastraal bekend gemeente Heemstede Sectie C no. 2235 (ged.) tegen den prijs van f 6.per M2 b. om in de kadastrale aanduiding van de ver- kochte perceelen en om in de redactie van de bepa- lingen en voorwaarden, waaronder deze verkoopen zijn geschied, zoodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen, als zij, na advies der Commissie voor het Grondbedrijf noodig zullen oordeelen of we! door Gedeputeerde Staten wenschelijk worden geacht. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 22 Mei 1924. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 6