4. ie. Wijziging verordening voor de Openbare Seholen en voor het Onderwijzend Personeel aan die Scholen in de Gemeente Heemstede. 22 MEI 1924 Aan den Raad. Bij de vaststelling van het leerplan en de vacantie- regeling voor de Openbare School voor Uitgebreid Lager Önderwijs is het wenschelijk gebleken een ver- andering te brengen in de vacantieregeling, zooals die tot nu toe geldende was. De groote vacantie werd steeds gehouden gedurende de geheele maand Augus- tus, doch daardoor begon en eindigde die vacantie steeds op een willekeurigen dag in de week. Thans is in het leerplan voor de beide scholen ge- regeld dat de zomervacantie zal aanvangen op den laatsten Zaterdag in juli en zal duren tot den vijfden Dinsdag daaropvolgende, zoodat dus ook op dien datum de toelating van nieuwe leerlingen tot de beide scholen kan geschieden. Aangezien in de Verordening voor de Openbare S:ho!en, zooals die werd vastgesteld bij raadsbesluit van 17 januari 1924, no. 1, de toelating tot de Open- bare School voor L.O. en die voor U.L.O. is bepaald op den eersten werkdag in de maand September, stellen wij U voor die Verordening zoodanig te wij- zigen, dat de toelating, te beginnen met dit jaar, zal plaats hebben op den vijfden Dinsdag na den laatsten Zaterdag in Juli. Een ontwerp-besluit, daartoe strekkende, wordt U hierbij ter vaststelling aangeboden. Heemstede, 17 April 1924. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, Dr. DROOG, L.B. De Secretaris, A. A. SWOLFS. ra

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 9