98 Verbreeding en verbetering Molenwerfslaan. 23 OCTOBER 1924 Aan den Raad. Zooals U bekend is, heeft reeds meermalen de ver- betering van de Molenwerfslaan een punt van bespre- king in Uwe Vergaderingen uitgemaakt. Vooral nu aan die laan tegenover de Laan van Insulinde eene school zal worden gesticht en de bebouwing in die omgeving steeds meer toeneemt, treedt de behoefte aan een goede bestrating nog meer naar voren. Onderhandelingen met het Bisdom van Haarlem en met het R. K. Kerkbestuur alhier hebben tot het resul- taat geleid, dat deze bereid zijn kosteloos en om niet aan de gemeente af te staan een strook grond gelegen aan de noordzijde van de Molenwerfslaan tusschen den ingang naar het Seminarie en de oostgrens van het terrein bestemd voor de nieuwe school. Door aanvaarding van deze strook grond kan de Molenwerfs- laan op dat gedeelte 14 M. breed worden gemaakt, het- geen wij, in overeenstemming met den adviseur voor het Uitbreidingsplan eene voldoende breedte achten. Wij stellen U daarom voor dezen grond voor de gemeente te aanvaarden. Tevens geven wij U in overweging ons het benoo- digde crediet te verleenen voor het dempen der sloot, het bestraten van den weg en het aanleggen van tegeltrottoirs. De kosten van dit werk worden geraamd op f9000.in welk bedrag genoemd Kerkbestuur heeft goedgevonden f 3000.bij te dragen. Bijgaand ontwerp-besluit wordt U daarom ter vast- stelling aangeboden. Heemstede, 10 October 1924 Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 12