/3 OCTOBER 1924 van een toegangsbewijs, dat vanwege de gemeente is verstrekt of gestempeld. Het toegangsbewijs moet, gedurende de voorstelling door de bezoekers worden bewaard. Met uitzondering van de houders van doorloopende toegangsbewijzen, die op vertoon van hun bewiis gedurende den geheelen termijn, waarvoor het is uitgegeven, toegelaten mogen worden, mogen personen die voorzien zijn van een toegangsbewijs, dat reeds voor een vroégere voorstelling of uitvoering gebruikt is, niet toegelaten worden. Elk bewijs, in den vorm van coupon, van programma of in welken anderen vorm ook opgemaakt, moet aanwijzing van het wer- kelijk daarvoor verschuldigde bedrag bevatten, en indien er verschillende ra'ngen zijn, van den rang, waarvoor het geldig is. Ondernemers van openbare vermakelijkheden kunnen op aanvraag van de gemeente registers voor af te geven toegangsbewijzen verkrijgen, of kunnen hunne bewijzen, mits deze door den controleur der gemeente- fiuanciën zijn goedgekeurd, ter stempeling aan het bureau van den Controleur inleveren. Wordt verstrekking van kaarten van gemeentewege verlangd, dan behoort de aanvraag daartoe minstens acht dagen vöör dat daarvan gebruik wordt gemaakt, te worden gedaan ten kantore van den Controleur der gemeente-financiën. De kosten daarvan worden door de ondernemers aan de gemeente-vergoed. Doorloopende toegangsbewijzen moeten vöör de uitreiking ter stempeling worden aangeboden. Voor de toepassing van art. 265b en art 265c der Gemeentewet treedt de Controleur der gemeente-finan- ciën in de plaats van den Raad, van Burgemeester en Wethouders en van den Burgemeester. Datum inwerkingtreden. Art. 10. Deze verordening treedt in werking op 1 Januari 1925. Alsdan vervalt de verordening op de heffing eener belasting op openbare vermakelijkheden vastgesteld door den Gemeenteraad den 24 November 1921, no. 75. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den October 1924. De Secretaris. De Voorzitter, Art. 8. Slotbepaling. Art. 9.

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 18