Overeenkomst met de alge- meene vereeniging voor Bloembollencultuur. 23 OCTOBER 1924 De Raad der Oemeente Heemstede; Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders BESLUIT behoudens hoogere goedkeuring, Burgemeester en Wethouders te machtigen met de Algemeene Vereeni- ging voor Bloembollencultuur gevestigd te Haarlem, eene overeenkomst aan te gaan op den grondslag van de volgende bepalingen 1. De gemeente geeft aan de Vereeniging in erf- pacht uit die gedeelten der kadastrale perceelen sectie B nos. 4120, 4121, 4063 en 4080 welke begrensd zijn door het Valkenburgerplein, de Valkenburgerlaan, de Zomerlaan en de Molenlaan en welke eene gezamen- lijke oppervlakte hebben van ongeveer 7942 M2 2. De erfpachtssom bedraagt f 1.per jaar. 3. Het recht wordt verleend voor een tijdvak van 75 jaar, ingaande 1 Januari 1925 en alzoo eindigende 1 Januari 2000. Het recht wordt na afloop van den duur en zoo lelkens bij nadere overeenkomst voor een tijdvak van 25 jaar vernieuwd met gelijken canon, wanneer de erfpachtster daartoe haar verlangen te kennen geeft. 4. De verdere voorwaarden betreffende deze uit- gifte in erfpacht, ook wat betreft het eindigen van het recht van erfpacht o.m. in geval van ontbinding of opheffing der Algemeene Vereeniging voor Bloembol- lencultuur, worden door den Raad vastgesteld en bij nadere overeenkomst tusschen de gemeente en de Vereeniging geregeld. 5. De Vereeniging is verplicht op den in erfpacht uitgegeven grond een gebouw te stichten en daarin over te brengen den zetel der Vereeniging. 6. De gemeente vindt goed, dat het houten ten- toonstellingsgebouw na afloop van de tentoonstelling

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 25