23 OCTOBER 1924 in 1925, wordt overgeplaatst naar de zuid-westzijde van het' in erfpacht uit te geven terrein bij de Zorner- laan. Dit houten gebouw moet vöör 1 Januari 1920 weder geheel voltooid zijn en vôör 1 Januari 1946 worden vervangen door een steenen gebouw. Het op het terrein te plaatsen steenen voorgebouw verbonden aan genoemd houten gebouw moet voltooid zijn en in gebruik worden genomen vöör 1 Januari 1927. Van het bepaalde in deze voorwaarde kar. door den Raad afwijking worden verleend. 7 Het te stichten hoofdgebouw op het terrein moet worden geplaatst aan het Valkenburge'plein en moet voltooid zijn en in gebruik worden genomen vöor 1 Januari 1927. 8. De teekeningen van alle op het terrein te sticn- ten gebouwen en aan te leggen plantsoenen moeten vooraf worden goedgekeurd door Burgemeester en Wethouders. 9. Het onderhoud der gebouwen en van de plant- moet geschieden ten genoegen van Burgemeester en Wethouders, terwijl bepalingen moeten worden opge- numen ter waarborging voor dit behoorlijk onderhoud. 10 Oeschillen betreffende behoorlijke uitvoering der voorwaarden zullen zonder hooger beroep worden onderworpen aan het oordeel eener Commissie van drie scheidslieden, waarvan de samenstelling bij de overeenkomst nader wordt geregeld door Burgemees- ter en Wethouders in overleg met de Vereeniging. 11. Het ln deze bepalingen vervatte aanbod vervalt wanneer dit niet vöör 1 Januari 1925 is aangenomen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 23 October 1924. De Secretaris, De Voorzitter, I

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 26