97 Voorschotten aan de W oningbouwvereeniging „Tuinwijk." jfa OCTOBER 1924 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou ders BESLUIT: aan de Woningbouwvereeniging „Tuinwijk" alhier financieelen steun te verleenen op den voet van de volgende bepalingen 1. Aan de Woningbouwvereeniging „Tuinwijk" kunnen, indien uit de in te zenden balansen en winst- en verliesrekeningen blijkt, dat tekorten op de exploi- tatie bestaan, voorschotten worden verleend tot dekking van die tekorten. 2. Door Burgemeester en Wethouders zal telken jare worden bepaald of, en zoo ja, tot welk bedrag een voorschot zal worden verleend. 3 De voorschotten bedoeld onder I zullen zijn renteloos, totdat naar het oordeel van Burgemeester en Wethouders zicli zoodanige wijzigingen in de ex- ploitatie hebben voorgedaan, dat deze rentelooze voorschotten kunnen worden vervangen door rente- dragende voorschotten. Burgemeester en Wethouders bepalen hierna binnen welken termijn de gezamenlijke voorschotten geheel moeten zijn terugbetaald, waarbij renten en aflossingen zullen kunnen worden betaald in den vorm van annuïteiten. Het percentage der verschuldigde rente zal door Burgemeester en Wethouders worden bepaald op zoo- veel fen honderd als de drie ten honderd rentegevende Nationale Schuld afwerpt op den dag, waarop de omzetting van rentelooze in rentedragende voorschotten plaats heeft. 4. De voorschotten vormen eene schuld aan de gemeente en zullen als zoodanig op eene afzonderlijke rekening op de balans moeten worden vermeld. 5. Voor de eerste maal zal over het kalenderjaar 1924 een voorschot kunnen worden verleend. Burgemeester en Wethouders zijn bevoegd aan het verleenen van een voorschot alle andere voorwaarden te verbinden, die zij noodig oordeelen. Gcdnan tcr openbare raadsvergadering van den -23 October 1924. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 7