4 DECEMBER 1924 3. De gemeenfe Heemstede verbindt zicli kosteloos aan de Vennootschap over te dragen dat gedeelte der Crayenestervaart, kadastraal bekend gemeente Heem- stede Sectie A no. 3506, dat gelegen is ten westen van het verlengde van de westgrens van het kadastrale perceel gemeente Heemstede Sectie A no. 2688 en voorzoover dat gedeelte niet bestemd is voorwegaan- leg. 4. De overdracht bedoeld sub 1, 2 en 3 zal ge- schieden binnen een maand na goedkeuring door Gedeputeerde Staten eventueel door H. M. de Koningin van het betrekkelijk raadsbesluit. 5. De Vennootschap zal voor hare rekening dempen het gedeelte Crayenestervaart gelegen ten westen van het verlengde van de westgrens van het kadastrale perceel gemeente Heemstede, Sectie A no. 2688. Bij deze demping zullen de volgende voorwaarden in acht worden genomen De vaart moet vöör de demping worden uitgebag- gerd tot op den vasten bodem De uitkomende specie moet zoover worden vervoerd, dat deze niet onder de aan te leggen straten komt. De demping moet geschieden met zuiver zand tot eene hoogte van 0.25 M. boven N.A.P Als afscheiding van het bestaan blijvend gedee'te der Crayenestervaart moet worden geplaatst een grondkeering van voldoende hoogte, lengte en samenstelling een en ander ten genoegen van Burgemeester en Wethouders van Heemstede. 6. De gemeente Heemstede zal voor hare rekening aanleggen de bestrating met trottoirs loopende over de kadastrale perceelen gemeente Heemstede Sectie A no. 35C6 en Sectie B no 3859. Deze bestrating zal worden aangelegd, in aansluiting met de te maken bestrating van den geprojecteerden weg no. 130 en de besfrating van de Koediefslaan een en ander op solide wijze als bij de gemeente Heemstede gebruike- lijk is. 7. De op het plan geprojecteerde wegen zullen worden aangelegd met rijstraat en trottoirs. De wegen genummerd 127, 128, 129 en 130 wor- den aangelegd op eene breedte van 12 M. met een rijstraat van 6 M. en aan weerszijden trottoirs ter ge- zamenlijke breedfe van 6 Mefer en weg no. 33 op eene breedte van 16 M. met een rijstraat van 7 M. en trottoirs van 4.50 M. aan weerszijden. Voor bestrating moeten worden gebezigd le. soort vlamovens- of veldovensstraatklinkers voldoende aan de kwaliteit van vlamovensstraatklinkers sorteering II der N. V. Vlamovenstraatklinker" te Zeist en onder keur der gemeente Heemstede.

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 14