4 DECEMBER 1924 De trottoirs moeten worden belegd inet basaltine tegels eerste kwaliteit. Langs de trottoirs in de wegen 127, 128, 129 en 130 worden gelegd troltoirbanden van eerste kwaliteit basaltine en langs de trottoirs in weg no. 33 trottoirbanden van eerste kwaliteit graniet van nader op te geven afmetingen met aar.sluitingen voor de zijwegen tot 4 M. in die wegen. Aan de zijde van de bouwterreinen moeten de basaltinetegels worden afgesloten met schroten van 2.5 bij 15 c.M. met op afstanden van 1 M. een paaltje van 5 bij 7 c.M lang 80 c.M., alles goed gecarbolineerd. De kruinshoogte der straten zal ten minste 0.60 M. boven N.A P. moeten zijn en goed moeten aansluiten aan reeds bestaande bestratingen met de door Burge- meester en Wethouders noodig geoordeelde uitvleuge- lingen. De noodige ophoogingen zullen moeten geschieden met zuiver zand ten genoegen van Burgemeester en Wethouders tot 25 c.M. breedte aan weerszijden van de wegen en met daarnaast een talud van 1 op 1. De slooten die zich op het terrein bevinden moeten woiden gedempt. Deze slooten moeten vöör de dem- ping worden uitgebaggerd fot op den vasten bodem. De uitkomende specie moet zoover worden vervoerd, dat deze niet onder de aan te leggen straten komt. De demping moet geschieden met zuiver zand tot 10 cM. boven het aangrenzende terrein een en ander onverminderd de voorwaarden en verplichtingen, die eventueel door het Hoogheemraadschap Rijnland moch- ten worden gesteld. Bij demping van een gedeelte van een sloot moet worden gezorgd, dat de afwatering of doorstrooming ter plaatse voldoende is ten genoegen van Burgemees- ter en Wethouders. Aan de uiteinden der straten zullen, waar dit vol- gens het oordeel van Burgemeester en Wethouders noodig is, grondkeeringen worden gemaakt van vol- doende hoogte, Iengte en samenstelîing een en ander ten genoegen van Burgemeester en Wethouders. Op genoemde uiteinden zal volgens nadere opgave door of namens Burgemeester en Wethouders en ten hun- nen genoegen een houten hek voor afsluiting worden geplaatst. 8. De rioleering van de aan te leggen straten zal bestaan uit eivormige cementriolen. Het leggen der riolen met toebehooren zooals straatkolken, verbir- dingsbuizen enz., de capaciteit, de beproeving en de uitmonding of aansluiting aan bestaande riolen zal nader door Burgemeester en Wethouders worden geregeld.

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 15