111 T 4 DECEMBER 1924 18. Door de Vennootschap zal aan de gemeente Heemstede worden betaald: Een bedrag van f5000.— bij het teekenen der nota- rieele akte van overdracht. En verder binnen 8 dagen na aanschrijving door Burgemeester en Wethouders der gemeente Heemstede: 1/5 deel der aanbestedingssom, verminderd met genoemd bedrag van f 5000,—, zoodra het werk is gegund, 2/5 deel der aanbestedingssom als het werk voor 2/5 deel voltooid is, en de rest van de aanbestedingssom als het werk voor 4/5 deel voltooid is, een en ander ter beoordeeling van Burgemeester en Wethouders. De overige uit deze voorloopige akte voortvloeiende kosten, zooals o.a. vergoeding aan Rijnland voor het dempen van slooten zullen door de Vennootschap worden betaald, zoodra deze tot het juiste bedrag be- kend zijn en binnen een door Burgemeester en Wet- houders vast te stellen termijn. Tot zekerheid van deze betalingen verklaren de oprichters der Vennootschap zich hoofdelijk als bor- gen aansprakelijk te stellen met hun geheele vermo- gen, onder afstand van alle voorrechten van uitwin- ning en schuldsplitsing bij de wet aan borgen toege- kend, voor alle uit deze overeenkomst voortvioeiende betalingen aan de gemeente, ten blijke waarvan deze voorloopige akte wordt rriede onderteekend door de heeren Wilhelmus Thunnissen en Petrus Johannes Joseph van den Putten, beiden aannemers te Heemstede. 19. De overdracht van alle onroerende goederen zal geschieden voetstoots, in den staat waarin zij zich thans bevinden met alle heerschende en lijdende erf- dienstbaarheden, zichtbare en verborgen gebreken, verpiichtingen tot onderhoud en alle andere rechten en verplichtingen aan den eigendom verbonden. 20. Partijen waarborgen elkander over en weer het rustig en vreedzaam bezit van het overgedragene en levering vrij van hypotheek met uitsluiting van meer- dere vrijwaring. 21. De aanvaarding van het overgedragene kan door de respectieve verknjgers geschieden op den dag van transport en alle lasten en belastingen van het overgedragene geheven of verschuldigd komen van dien datum af voor hunne rekening. 22. De kosten dezer voorloopige akte zijn voor rekening der Vennootschap. Behoort bij raadsbesluit van 4 December 1924, no. 111. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 18