Verkoop bouwterrein van „Rozenburg", „Valkenburg" en „Insulinde". 4 DECEMBER 1924 Aan den Raad. Wij hebben de eer U mede te deelen lo. dat de heer H. Brouwer te Heemstede wenscht te koopen zeven perceelen bouwterrein, groot plm. 1080 c.A., gelegen aan de noordzijde van de Zandvoort- schelaan, ter breedte van 45 M. langs die laan 2o. dat de N.V. Noordhollandsche Exploitatie Maat-- schappij te Heemstede wenscht te koopen veertien perceelen bouwterrein gelegen aan de westzijde van straat no. 23 en twee perceelen bouwterrein gelegen aan de Laan van Rozenburg hoek dreef no. ÎA, te zamen groot plm. 2050 c.A. 3o. dat de heer J. G. A. M. Schutter te Amster- dam, wenscht te koopen een perceel bouwterrein, groot plm, 324 c.A., gelegen aan de Valkenburgerlaan, hoek Bosboom Toussaintstraat 4o. dat de heer H. Stefels te Heemstede, wenscht te koopen één perceel bouwterrein, groot plm. 550 c.A., gelegen aan de Heemsteedsche Dreef hoek Camplaan, en 5o. dat de heer C. D. Boudewijn te Haarlem, wenscht te koopen één perceel bouwterrein, groot plm. 4Ö0 c.A., gelegen aan de Laan van Insulinde en aan de noordzijde over een lengte van 23 Meter be- grensd door de Borneostraat. Genoemde heeren en Maatschappij hebben zich be- reid verklaard te betalen een prijs van respectievelijk f 7.75, f 9.—, f 9.25, f9.— en f 8.50 per M2. De Commissie voor het Grondbedrijf kan zich met deze prijzen vereenigen en daar ook ons College daarmede accoord kan gaan, hebben wij met boven- genoemde heeren en Maatschappij voorloopige koop- akten afgesloten, welke voor U ten Raadhuize ter inzage liggen. Indien Uwe Vergadering deze verkoopen kan goed- vinden, verzoeken wij U bijgevoegd ontwerp-besluit vast te stellen. Heemstede, 28 November 1924. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 19