97 Voorschotten aan de Woningbouwvereeniging „Tuinwijk'. 'TâHik 1T m Bi 4 DECEMBER 1924 Gewijzigd, Exemplaar. De Raad der Oemeente Heemstede; Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders BESLUIT aan de Woningbouwvereeniging „Tuinwijk" alhier financieelen steun te verleenen op den voet van de volgende bepalingen 1. Aan de Woningbouwvereeniging „Tuinwijk" kunnen, indien uit de in te zenden baiansen en winst- en verliesrekeningen blijkt, dat tekorten op de exploi latie bestaan, voorschotten worden verleend tot dekking van die tekorten. 2. Door Burgemeester en Wethouders zal telken jare worden bepaald of, en zoo ja, tot welk bediag een voorschot zal worden verleend. 3. De voorschotten bedoeld onder 1 zullen zijn rentedragend, terwijl rente van rente berekend zal worden na afloop van elk dienstjaar. Burgemeester en Wethouders bepalen, nadat zich zoodanige wijzigingen in de exploitatie hebben voorgedaan, dat hieitoe kan worden overgegaan, binnen welken termijn de geza- menlijke vooischotten en de verschuldigde rerten ge- heel moeten zijn terugbetaald, waarbij renten en af- lossingen zullen kunnen worden betaald in den vorm van annuïteiten. Het percentage der verschuldigde rente zal vijf pro- cent bedragen. 4. De voorschotten met de verschuldigde renten vormen eene schuld aan de gemeente en zullen als zoodanig op eene afzonderlijke rekening op de balans moeten worden vermeld. 5. Voor de eerste maal zal over het kalenderjaar 1924 een voorschot kunnen worden verleend. Burgemeester en Wethouders zijn bevoegd aan het verleenen van een voorschot alle andere voorwaarden te verbinden, die zij noodig oordeelen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 4 December 1924. De Secretaris, De Voorzitter, rf'%

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 1