Verkoop bouwterrein van „Rozenburg", „Valkenburg" en „Insulinde". 4 DECEMBER 1924 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders met advies der Commissie voor het Grondbedrijf BESLUIT: Burgemeester en Wethouders te machtigen 1. voor de gemeente te verkoopen op den grond- slag van de bepaiingen en voorwaarden genoemd in de betrekkelijke voorloopige koopakten, aan: a. H. Brouwer. te Heemstede, zeven perceelen bouwterrein, groot plm. 1080 M2, gelegen aan de noordzijde van de Zandvoortschelaan, ter breedte van 45 M. langs die laan, kadastraal bekend Gemeente Heemstede, Sectie B no. 754 (ged.) tegen een koop- prijs van f 7.75 per M2 b de N.V. Noordhollandsche Exploifatie Maat- schappij te Heemstede, veertien perceelen bouwterrein gelegen aan de westzijde van straat no. 23 en twee perceelen bouwterrein gelegen aan de Laan van Ro- zenburg hoek dreef no. lA, tezamen groot plm. 2950 M;, kadastraal bekend Gemeente Heemstede, Sectie B nos. 753 (ged) en 754 (ged.), tegen een koopprijs van f 9.per M2 c. J. G. A. M Schutter, te Amsterdam, een perceel bouwterrein, groot plm. 324 M2, gelegen aan de Val- kenburgerlaan, hoek Bosboom Toussaintstraat, kadas- traal bekend Gemeente Heemstede, Sectie B no. 4063 (ged.), tegen een koopprijs van f 9.25 per M2 d. H. Stefels te Heemstede, een perceel bouwter- rein, groot plm. 550 M2, gelegen aan de Heemsteed- sche Dreef, hoek Camplaan, kadastraal bekend Ge- meente Heemstede, Sectie B no. 1556 (ged.) 1527 en 4171 (ged.), tegen een koopprijs van f9.— per M2 en e. C. D. Boudewijn te Haarlem, een perceel bouw- terrein, groot plm. 460 M2, gelegen aan de Laan van Insulinde hoek Borneostraat, kadastraal bekend Ge- meente Heemstede, Sectie C no. 2235 (ged.), tegen een koopprijs van f 8.50 der M2. 2. om in de kadastrale aanduiding van de ver- kochte perceelen en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkoopen zijn ge- schied, zoodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen, als zij, na advies der Commissie voor het Grondbedrijf noodig zullen oordeelen, of wel door Gedeputeerde Staten wenschelijk worden geacht. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 4 December 1924. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 20