115 Wijziging regeling van den Burgerlijken Stand. 4 DECEMBER 1924 Aan den Raad. De steeds toenemende vermeerdering van hetaantal inwoners en de daarmede verband houdende toename van werkzaamheden is oorzaak. dat meer en meertot eene stelselmatige verdeeling van werkzaamheden ter secretarie moest worden overgegaan. Deze verdeeling van werkzaamheden is voor ons aanleiding ook eene reorganisatie voor de verrichtingen van den Burgerlij- ken Stand voor te stellen. Thans zijn die werkzaamheden verdeeld over een tweetal afdeelingen, terwijl algeheele onderbrenging op de afdeeling algemeene zaken ter secretarie "ons meer wenschelijk voorkomt ten gerieve van het publiek. In het belang van eene juiste afwikkeling der voor- komende zaken is het noodzakelijk, dat behalve voor de huwelijksvoltrekkingen, als Ambtenaar van den Burgerlijken Stand wordt aangewezen de persoon die op deze afdeeling met de dagelijksche Ieiding van de werkzaamheden is of wordt belast. liierdoor moet een andere personeelsformatie plaats hebben. Aan den heer E. Vedder zal om die reden ont- slag als Ambtenaar van den Burgerlijken Stand dienen te worden verleend, waartegen bij dezen Ambtenaar geen bezwaar bestaat, terwijl wij aanbevelen als Amb- tenaar van den Burgerlijken Stand aan te stellen den heer A. Aan Wingerde, die met de leiding van boven- bedoelde afdeeling zal worden belast. Ontwerp-besluiten tot regeling dezer aangelegenheid voegen wij ter vaststelling hierbij. Wanneer een en ander Uwe goedkeuring kan weg- dragen adviseeren wij eveneens bijgevoegde gewij- zigde verordening tot verdeeling der werkzaamheden voor den Burgerlijken Stand vast te stellen. Heemstede, 28 November 1924. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 23