Toelichtende Beschrijving bedoeld sub C van hetv Raadsbesluit van 4Dec.l924 No.117, betreffende Herziening XXXYIIIv.h.Uitbreidingsplan. De lengte en breedte van de in deze herziening begrepen wegen genummerd 33, 34, 35,". 127, 128, 12D en 130 blijven ongewijzigd. De richting der wegen 127, 128, 129 en 130 is echter iets gewijzigd om het ontstaan van voor het verkeer gevaarlijke kruispunten te vermijden. Voortuinen worden aangebracht ter breedte en ter piaatse als op de kaart is aangegeven, met dien ver- stande, dat onder goed!:euring van Burgemeester en Wefhouders ook voortuinen mogen worden aange- bracht waar die niet zijn geprojecteerd en de diepte der voortuinen meer mag bedragen, dan op de kaart is aangegeven. Op het hoekterrein van de Koediefslaan en den gejjrojecteerden weg no. 130 mag onmiddehijk aan de oostzijde van dien geprojecteerden weg ge- bouwd worden. Blokken van meer dan 4 woningen worden op het ferrein in deze lierziening begrepen, niet îoegestaan. Aan de zuidzijde van de Adriaan Pauwlaan ten oosten van weg no. 127 eu aan de wegen nos. 34 en 35 mogen alleen enkele en dubbele woningen wor- den gebouwd. Op hoeken van straten mogen slechts blokken van 2 woningen worden gebouwd, behalve aan de Koe- d:etslaan, waar blokken van 4 woningen mogen komen. De breedfe van elk huis zal minstens 7 M. bedragen, die der middelste huizen van een blok minstens 6.50 M. Niet meer dan 1 /3 van de open ruimte mag bebouwd wcrden en van de ingesloten huizen niet meer dan 2/5. Op het terrein in deze herziening begrepen mogen enkel eengezinswoningen worden gebouwd huizen met bovenwoningen worden daarop niet toegestaan. Op 10 M. afstand aan weerszijden van hoeken van straten zal de voortuin beplanting moeten worden on- derhouden beneden 1.50 M. boven de kruin van den aangrenzenden weg. Op het terrein, toebehoorende aan de N.V. Grond- en Bouwbedrijf gevestigd te Heemstede, mogen slechts 6 blokken van 4 woningen worden gebouwd

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 29