Verandering inrichting en meubileering Bijz. Prot. Sehool aan den Voorweg. 15 JANUARI 1925 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien de aanvragen, dd. 22 October 1924 en 27 December 1924, van het Bestuur der Vereeniging „Bijzondere Protestantsche School" te Heemstede, om overeenkomstig art. 72 dei Lager Onderwijswet 1920 gelden uit de gemeentekas te ontvangen ten behoeve van lo. aankoop van nieuwe schoolbanken ten behoeve van vier leslokalen 2o. aankoop van vier bordstellingen 3o. aankoop van tafels en stoelen 4o aankoop van turnartikelen 5o. het veranderen van de bestaande gasverlichting in eene electrische verlichting 6o. het aanbrengen van waterclosets in de privaten en het veranderen van de urinoirs 7o. de verbetering van de afscheiding van de speelplaats langs den Voorweg en het verharden van die speelplaats. Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders Overwegende, dat het wenschelijk is gelden te ver- strekken voor de uitgaven vermeld onder lo tot en met 5o dat, wat betreft de uitgaven onder 6o vermeld, kan worden volstaan met wijziging van de urinoirs en met het aanbrengen van een watercloset in één privaat, dat, betreffende de aanvrage om gelden voor de uitgaven onder 7o bedoeld, het Bestuur voornoemd weliswaar na de indiening der aanvrage heeft te kennen gegeven, dat het de bedoelirig is het speelterrein na verharding te bestemmen voor het geven van onder- wijs in lichamelijke oefening, doch dat door inwilliging van de aanvrage bedoeld onder 4o in voldoende mate is voorzien in de behoefte aan het geven van onder- wijs in lichamelijke oefening, terwijl bovendien het speelterrein door ligging en grootte voor gemeld doel geheel ongeschikt moet worden geacht

Raadsnotulen Heemstede | 1925 | | pagina 5