38 MEI 1925 Eerste wijziging verordening gebruik gymnastieklokaal bij de Openbare Scholen. Aan den Raad. Door Uwen Raad werd om advies in onze handen gesteld een adres van de Gymnastiek-, Scherm- en Athletiekvereeniging „Door Oefening Sterk" alhier, waarin verzocht wordt om ontheffing van de verplich ting tot betaling van huur voor het gebruik van het gymnastieklokaa! bij de Openbare Scholen dan wel haar een jaarlijksche subsidie te verleenen van f 3C0. zijnde de verschuldigde zaalhuur. Naar aanleiding daarvan hebben wij de tarieven, opgenomen in de Verordening van 4 December 1924, no. 107, regelende de voorwaarden, waaronder bedoeld Iokaa! in gebruik kan worden gegeven, nog eens onder de oogen gezien en zijn wij tot de overtuiging ^ekomen, dat wijziging hiervan aanbeveling verdient. Thans is, wanneer behalve het lokaal ook de daarin aanwezige gymnastiektoestellen worden gebruikt, een verhoogd tarief versc'nuldigd. Dit zouden wij willen laten vervallen, zoodat dus vereenigingen, als de adresseerende, de toestellen gratis zullen kunnen ge- bruiken, waarmede die vereenigingen dus niet onbe- langrijk gebaat zijn. Het komt ons voor, dat de toe- stelien door het gebruik niet zoo veel te lijden hebben, dat het thans geldende verhoogde tarief daardoor ge- rechtvaardigd is. Ook het gewone tarief voor gebruik van het lokaal zal o.i. dienen te worden verlaagd, omdat ook dit vrij hoog gesteld is. Wij zouden dit daarom willen terug- brengen van f 100.— op f 75.bij gebruik vocr een tijdvak van 1 jaar gedurende één avond per week. In verband met het bovenstaande stellen wij U voor genoemde wijzigingen te bekrachtigen door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit Heemstede, 1 Mei 1925. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, A. VAN DE POLL, L.B. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1925 | | pagina 11