35 Bijdrage Sehoolgeld Kennemer Lyeeum. 28 MEI 1925 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wet- houders, dd. 1 Mei 1925 BESLUIT: Burgemeester en Wethouders te machtigen met het Bestuur van het Kennemer Lyceum te Bloemendaal eene regeling te treffen inzake de toelating van leer- lingen uit de gemeente Heemstede op genoemd Lyceum, op den grondslag van de volgende bepalingen 1. Door het Kennemer Lyceum worden tot deze inrichting toegelaten leerlingen uit deze gemeente. Hiervoor wordt door dii Lyceum rechtstreeks aan de ouders, voogden of verzorgers van de leerlingen in rekening gebracht hetzeifde bedrag aan schoolgeld, als verschuldigd zou zijn indien van toepassing was de „Verordening op de heffingvan retributiegeld voor het genot van door het Gemeentebestuur van Heem- stede verstrekte diensten voor de toelating van leer- lingen uit die gemeente op Inrichtingen voor Middel- baar en Voorbereidend Hooger Onderwijs te Haarlem", zooals die thans geldt, of nader zal worden vastgesteld. 2. Door de gemeente wordt aan het Kennemer Lyceum vergoed hetgeen voor ieder der Ieerlingen rninder aan schoolgeld wordt ontvangen berekend naar f 400.per jaar. 3. De betaling van het sub 2 bedoelde aandeel in het schoolgeld heeft in evenveel termijnen plaats als door de belanghebbenden het schoolgeld verschul- digd is. 4. Dit besluit wordt voor het eerst toegepast over het cursusjaar 19251926, met ingang van welken cursus voor de leerlingen van het Kennemer Lyceum buiten toepassing blijft het raadsbesluit van 24 Juni 1924, no. 65. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 28 Mei 1925. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1925 | | pagina 3