Eerste wijziging der veror- dening op de heffing van be- lasting op tooneelvertoo- ningen en andere openbare vermakelijkheden in de gemeente Heemstede. 1,9 MEI 1925 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders BESLUIT le. De verordening op de heffing eener belastirg op tooneelvertooningen en andere openbare vermake- lijkheden in de gemeente Heemstede, te wijzigen als volgt Art 3 sub c wordt gelezen „Voor openbare vermakelijkheden, waartoe toegang „wordt verieend zonder dat betaling wordt gevraagd „of toegangsbewijzen worden gevorderd een vast „recht van f 5.per etmaal of gedeelte daarvan. „ln afwijking van het bepaalde in de vorige alinea, „wordt voor café-concerts en voor naar het oordeel „van Burgemeester en Wethouders daarmede gelijk „te stellen uitvoeringen, voor zoover zij in lokalen „worden gegeven, waartoe toegang wordt verleend „zonder betaling en waar de consumptieprijzen naar „het oordeel van Burgemeester en Wethoudcrs als „normaal kunnen worden beschouwd, per etmaal of „gedeelte daarvan f 2,— geheven, tot een maximum „van f30.per kalendermaand. Wordt de muziek „uitsluitend voortgebracht door één persoon op één „instrument, dan wordt de belasting tot de helft ge- „heven. Voor muziek-automaten is per kalendermaand „of gedeelte daarvan f 2.50 verschuldigd". 2o. Te bepalen, dat de sub lo vermelde verorde- ning geacht wordt te zijn in werking getreden op den 13 Maart 1925. Gedaan ter openbare raadsvergadering van denZ<f°^°' Mei 1925. De Secretaris, De Vpprzitter, S a

Raadsnotulen Heemstede | 1925 | | pagina 9