52 Aanleg gedeelte weg ten noorden van de Pijlslaan. 18 JUNI 1925 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen 1. tot aanvaarding kosteloos en om niet voor de gemeente van een strook grond ter lengte van onge- veer 134 Meter en ter breedte van 10 Meter, zijnde het voor weg geprojecteerde gedeelte op het uitbrei- dingsplan aangegeven als straat no. 158 over het terrein kadastraal bekend Sectie B no. 3453, in eigendom toebehoorende aan j. H. Baggerman, Bloemhofstraat no. 30 te Haarlem en anderen met ontvangst van f 10.452.— bestemd voor straataanleg op diestrook; 2. tot aanvaarding kosteloos en om niet voor de gemeente van een strook grond ter lengte van onge- veer 4% Meter op het uitbreidingsplan aangegeven als gedeelte van de geprojecteerde straat no. 3l4over het terrein kadastraal bekend Sectie B no. 3453, inede in eigendom toebehoorende aan Marten Anne Joustra te Haarlem. 3. om in de kadastrale aanduiding van den over te nemen grond en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden waaronder deze overname zal ge- schieden, zoodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen, als zij noodig zullen oordeelen, of wel door Gedeputeerde Staten wenschelijk worden geacht 4. Burgemeester en Wethouders het noodige crediet te verleenen voor de uitvoering van bedoelden straat- aanleg en tot vaststelling van die voorwaarden, welke hun in verband rnet de uitvoering wenschelijk voor- komen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 18 Juni 1925. De Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1925 | | pagina 13