52 Aanleg gedeelte weg ten noorden van de Pijlslaan. 18 JUNI 1925 Aan den Raad. Door den heer J. H. Baggerman, wonende Bloem- hofstraat no. 30 te Haarlem, is mede namens anderen, verzocht om van gemeentewege over te gaan tot aanleg van een gedeelte van den geprojecteerden weg no. 158 in aansluiting aan de reeds bestaande straat over het terrein Sectie B no. 3453 ter lengte van on- geveer 134 M. en ter breedte van 10 M., een en ander zooals op een voor U ten Raadhuize ter inzage iiggende teekening is aangegeven. Âdressant heeft zich mede namens de andere eige- naren van dezen grond bereid verklaard dit voor wegaanleg bedoelde gedeelte kosteloos en om niet in eigendom aan de gemeente Heemstede over te dragen met bijbetaling van f 7.80 per M2 over te dragen grond, mits door de gemeente voor straataanleg met de daaraan verbonden werkzaamheden wordt zorg gedragen en een en ander uiterlijk 15 Augustus a.s. voltooid zal zijn. Wij hebben over dit verzoek het advies ingewonnen van den Gemeente-Opzichter, die van meening is, dat geen bezwaren bestaan tegen aanvaarding van bo- vengenoemde eigendommen met bijbetaling van 134 X 10 X f7-80 f 10.452.—, bestemd voor straaiaanleg. In dit bedrag is ongeveer f 1000.— be- grepen voor kosten van het eerste onderhoud, hetgeen voldoende kan worden geacht. Aan het einde van dit gedeelte straat behoort een gedeelte van A% Meter breedte en 20 Meter lengte loopende in westelijke richting, deel uitmakende van de geprojecteerde straat no. 314, zooals nader op de teekening is aangegeven, aan de gemeente eveneens kosteloos en om niet te worden overgedragen, terwijl geen bezwaar bestaat dat dit gedeelte voorloopig nog niet als straat wordt aangelegd. Waar in bovenvermeld bedrag van f 10.452.niet is begrepen eenigerlei werk, dat zou moeten geschie- den, zooals volgens voorschrift van den Veenpolder, voor slootdemping noodig voor deze straataanleg,

Raadsnotulen Heemstede | 1925 | | pagina 15