53 Vergunning tot aanleg van een gedeelte VanSlingelandt- laan. 18 JUNI 1925 De Raad der Gemeente Heemstede; Gezien het verzoek van de heeren De Bruin en Jonkheid en B. W. Lindeboom, wonende te Heemstede, om vergunning tot het aanleggen vân het zuidelijk gedeelte van de Van Slingelandtlaan, zooals nader is aangegeven op de bij dit verzoek behoorende teekening Gelet op de bepalingen der Bouw- en Woningver- ordening dezer gemeente Gezien het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT: Burgemeester en Wethouders te machtigen 1. van de heeren De Bruin en Jonkheid en B. W. Lindeboom te Heemstede kosteloos en om niet te aanvaarden een strook grond gelegen ten Noorden van de Koediefslaan ter grootte van ongeveer 1080 M2, deel uitmakende van de kadastrale perceelen Sectie B nos. 3856, 3857 en 3858, staande ten name van T. de Bruin en c. s., K. Jonkheid en B. W. Lin- deboom te Heemstede en Sectie B no. 3627, staande ten name van K. W. Ludriks en c. s. te Amsterdam, op het uitbreidingsplan der gemeente Heemstede als een gedeelte van den weg genaamd Van Slingelandt- laan aangegeven en dezen grond te bestemmen voor openbaren weg 2. om in de kadastrale aanduiding van den over te nemen grond en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze overname zal ge- schieden, zoodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen, als zij noodig zullen oordeelen of wel door Gedeputeerde Staten wenschelijk worden geacht 3. om behoudens rechten van derden aan genoemde heeren vergunning te verleenen tot het doen aanleggen van een gedeelte van de Van Slingelandtlaan aanslui- tende aan het gedeelte van die laan, dat reeds wordt

Raadsnotulen Heemstede | 1925 | | pagina 18