54 Ontheffing van eisehen voor dranklokaliteiten. 18 JUNI1925 De Raad der Gemeente Heemstede Gehoord de voordracht van Burgemeester en Wet- houders om hen te machtigen, ingevolge arlikel 5 der Verordening van 8 Mei 1913 houdende eischen, waar- aan een lokaliteit moet voldoen om voor „vergunning" of „verlof" in aanmerking te komen, af te wijken van het bepaalde betreffende de hoogte in artikel 3 van de genoemde verordening voor een houten consump- tietent op het perceel, kadastraal bekend gemeente Heemstede, Sectie C no. 2060, gelegen aan den Meer- weg (Sportterrein „Het Oude Slot"), welke eene hoogte heeft van gemiddeld 3.71 M; Overwegende, dat deze lokaliteit voor zooveel be- treft de hoogte, voldoet aan de eischen gesteld bij Koninklijk Besluit ter uitvoering van art. 35 der Drankwet Overwegende, dat in den regel voor nieuw ge- bouwde lokaliteiten geen ontheffing wordt verleend, doch in dit bijzonder geval geen bezwaar bestaat, cmdat in de lokaliteit slechts alcoholhoudende drank, andere dan sterke drank, wordt verkocht gedurende het houden van wedstrijden op het sportterrein, der- halve slechts enkele dagen per maand BESLUIT: Burgemeester en Wethouders te machtigen van het bepaalde in art. 3 van bovengenoemde verordening af te wijken, indien door hen mocht worden beslolen tot het verleenen voor die lokaliteit van een verlof voor den verkoop van alcoholhoudenden drank, anderen dan sterken drank. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 18 Juni 1925. De Secretaris, De Voorzitter, K j -lVr:yi -y- - _i_-•

Raadsnotulen Heemstede | 1925 | | pagina 21