56 Voorschot aan de Woning- bouwvereeniging „Tuinwijk". 18 JUNI 1925 De Raad der Gemeente Heemstede Overwegende, dat bij Raadsbesluit van 4 Decem- ber 1924, no. 97, werd besloten aan de Woningbouw- vereeniging „Tuinwijk'' financieelen steun te verleenen door bet verstrekken van voorschotten ter dekking van de tekorten op de exploitatie van de woningen dier Vereeniging Gezien een hieromtrent ingekomen schrijven van den Voorzitter van Gedeputeerde Staten dezer pro- vincie, dd. 11 Juni 1925; Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT: A. in te trekken zijn besluit dd. 4 December 1924, no. 97 B. Burgemeester en Wethouders te machtigen aan de Woningbouwvereeniging „Tuinwijk" een voorschot te verleenen groot f 14.146.35 ter dekking van het exploitaiietekort dier Vereeniging over het jaar 1924 C. omtrent het onder B bedoelde voorschot het volgende te bepalen 1. Het voorschot zal zijn rentedragend, terwijl rente van rente zal worden berekend na afloop van elk dienstjaar. Burgemeester en Welhouders bepalen, nadat zich zoodanige wijzigingen in de exploitatie hebben voorgedaan, dat hiertoe kan worden overge- gaan, binnen welken termijn het voorschot en de verschuldigde rente geheel moeten zijn terugbetaald, waarbij renten en aflossingen zullen kunnen worden betaald in den vorm van annuïteiten. Het percentage der verschuldigde rente zal vijf procent bedragen. 2. Het voorschot met de verschuldigde rente vormt eene schuld aan de gemeente en zal als zoodanig op eene afzonderlijke rekening op de balans moeten worden vermeld. 3. Burgemeester en Wethouders zijn bevoegd aan het verleenen van het voorschot alle andere voorwaar- den te verbinden, die zij noodig oordeelen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 18 Juni 1925. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1925 | | pagina 25