74 Overname Edisonstraat en strooken grond langs Leidschevaartweg. 17 SEPTEMBER 1925. Aan den Raad. Reeds eerder werd in Uwe Vergadering er over gesproken om te trachten verbetering aan te brengen in de beharding van het gedeelte van den Leidsche- vaartweg gelegen tusschen den rijweg en de woningen van de Coöperatieve Bouwvereeniging „Nooit Gedacht onmiddellijk nabij de Edisonstraat. Ten einde de gewenschte verbetering te verkrijgen hebben verschillende besprekingen plaats gehad met het Bestuur van genoemde Coöperatieve Bouwver- eeniging met het resultaat, dat de leden dezer veree- niging zich op voorstel van het Bestuur bereid ver- klaarden de noodige medewerking te verleenen om in samenwerking met de gemeente het gewenschte doel te bereiken. Genoemde Vereeniging is bereid kosteloos en om fiiet aan de gemeente over te dragen het geheele kadastrale perceel Sectie B no. 2615 ter grootte van 15 Aren 19 centiaren, vormende een gedeelte^ van de sloot grenzende onmiddellijk aan de Westzijde van de Edisonstraat, alsmede de Edisonsfraat met trottoirs en de strooken grond voor de huizen aan den Leid- schevaartweg, alles bestemd voor weg. Omdat verbetering van deze omgeving in het belang der gemeenfe is te achten, hebben wij laten nagaan, welke kosten hieraan voor de gemeente zijn verbon- den Het is ons gebleken, dat aan het verstraten van de Edisonstraat met inbegrip van het aanbrengen van tegeltrottoirs mede langs de woningen van deze Ver- eeniging aan den Leidschevaartweg een bedrag van f Q50,— zal zijn gemoeid, terwijl het bestraten van het gedeelte tusschen de Westelijke rails van de Elec- trische Spoorweg Maatschappij en het te maken trottoir voor meergenoemde woningen ongeveer een bedrag van f 1250.— zal vorderen. Eiet is onze bedoeling overeenkomstig het verlangen van de genoemde Bouwvereeniging het trottoir aan den

Raadsnotulen Heemstede | 1925 | | pagina 11