50 20 MEI 1926. Geldleening voor aflossing van hypothecaire credieten. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders Gelet op de artt. 136 en 194 der Gemeentewet BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen tot af- lossing bij het Rijk van onder hypothecair verband verstrekte gelden eene geldleening ten laste van de gemeente aan te gaan met het Eigen Pensioenfonds voor Europeesche en met dezen gelijkgestelde Militairen beneden den rang van Officier (in Nederlandsch-lndië), hierna te noemen „het Pensioenfonds" tot een no- niinaal kapitaal van drie honderd vijf en tachtig dui- zend vijf honderd gulden, tegen eene rente van vier en een half procent en tegen den koers van 98?^ pCt. en verder op den grondslag van de volgende bepa- lingen t. de gelden zullen worden opgenomsn vöör of op 1 Augustus 1926; 2. van de nominaal geleende hoofdsom zal op een nader door Burgemeester en Wethouders in overleg met het Pensioenfonds vast te stellen datum wor- den afgelost in elk der jaren 1927 tot en met 1937 een bedrag van f 6000.—terwijl het restant dergeld- leening zal worden afgelost op den vervaldag in het jaar 1938. De gemeente is echter bevoegd om ten allen tijde een grooter bedrag dan hiervoor werd bepaald alsook het geheele overblijvende bedrag der leening, af te lossen. Van het voornemen tot vervroegde aflossing zal min- stens drie maanden te voren aan het Pensioenfonds moeten worden kennis gegeven. De sommen, welke boven de genoemde aflossings- bedragen worden terugbetaald, zullen worden afge- schreven van de laatste termijnen der periodieke af- lossingen.

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 10