52 Ruiling grond aan de Prinsenlaan hoek Kadijk. 20 MEI 1926. Aan den Raad. Sedert het in gebruik nemen van de woningen aan den Kadijk en de Talmastraat door de Woningbouw- vereeniging „de Haemstede" is ons duidelijk gebleken, dat de toegang naar den Kadijk vanaf de Prinsenlaan dient te worden verbeterd. Na onderhandelingen met den heer W. Sfapper te Haarlem, eigenaar van het op den hoek van Prinsenlaan en Kadijk gelegen per- ceel, zijn wij tot overeenstemming gekomen omtrent de ruiling van een strook grond, waardoor de ge- wenschte verbetering tot stand kan worden gebracht. Deze eigenaar is bereid aan de gemeente af te staan een gedeelte van zijn tuin ter grooite van ongeveer 27 M2, welk gedeelte gevoegd bij den bestaanden weg daarmede een goed geheel zal vormen. Een boompje, staande aan de Prinsenlaan voor die strook zal tevens moeten worden gerooid Tot dezen afstand is de heer Stapper, voornoemd bereid, indien hem daarvoor in ruil wordt afgestaan een hoekje grond gelegen achter het overblijvende gedeelte van zijn tuin en ter grootte van ongeveer 22 M2, in eigendom toebehoorende aan de gemeente waartegen bij ons geen bezwaar bestaat. Deze ruiling zal geschieden onder bepaling, dat van gemeentewege een eenvoudig hek, bestaande uit ijzeren stijlen en harmonicagaas, hoog 1 Meter, als afscheiding zal moeten worden geplaatst, waarvan de kosten worden geraamd op ongeveer f 70.— boven- dien zulien de overdrachtskosten voor rekening der gemeente komen. Eene teekening van de strooken begrepen in deze ruiling, ligt voor U ten Raadhuize ter inzage, terwijl wij U kunnen mededeelen, dat de Commissie voor Openbare Werken zich met dit voorstel kan vereenigen. In verband met het vorenstaande bieden wij U bij- gaand besluit ter vasfstelling aan. Heemstede, 22 April 1Q26. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 17